Przejdź do treści

Menu główne:

Terminarz
TERMINARZ I LIGA

GRUPA B
\n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n
kolejka 1 (30 września 2017 r.)

  
1Lider SwarzędzOlimpia Wodzisław Śląski  
2UKS Basket SMS Aleksandrów ŁódzkiGrot Mobilis Pabianice  
3AZS Politechnika Korona KrakówMKS MOS Karkonosze\n Jelenia Góra  
4AZS AJP II Gorzów Wlkp.ŁKS SMS Łódź  
5Tęcza LesznoPomarańczarnia MUKS Poznań  
6MUKS Chrobry Basket Głuchołazy[PAUZA]  


kolejka
2 (7 października 2017 r.)

  
7Olimpia Wodzisław Śląski[PAUZA]  
8Pomarańczarnia MUKS PoznańMUKS Chrobry Basket Głuchołazy  
9ŁKS SMS ŁódźTęcza Leszno  
10MKS MOS Karkonosze\n Jelenia GóraAZS AJP II Gorzów Wlkp.  
11Grot Mobilis PabianiceAZS Politechnika Korona Kraków  
12Lider SwarzędzUKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki  


kolejka
3 (14 października 2017 r.)

  
13UKS Basket SMS Aleksandrów ŁódzkiOlimpia Wodzisław Śląski  
14AZS Politechnika Korona KrakówLider Swarzędz  
15AZS AJP II Gorzów Wlkp.Grot Mobilis Pabianice  
16Tęcza LesznoMKS MOS Karkonosze\n Jelenia Góra  
17MUKS Chrobry Basket GłuchołazyŁKS SMS Łódź  
18[PAUZA]Pomarańczarnia MUKS Poznań  


kolejka
4 (21 października 2017 r.)

  
19Olimpia Wodzisław ŚląskiPomarańczarnia MUKS Poznań  
20ŁKS SMS Łódź[PAUZA]  
21MKS MOS Karkonosze\n Jelenia GóraMUKS Chrobry Basket Głuchołazy  
22Grot Mobilis PabianiceTęcza Leszno  
23Lider SwarzędzAZS AJP II Gorzów Wlkp.  
24UKS Basket SMS Aleksandrów ŁódzkiAZS Politechnika Korona Kraków  


kolejka
5 (28 października 2017 r.)

  
25AZS Politechnika Korona KrakówOlimpia Wodzisław Śląski  
26AZS AJP II Gorzów Wlkp.UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki  
27Tęcza LesznoLider Swarzędz  
28MUKS Chrobry Basket GłuchołazyGrot Mobilis Pabianice  
29[PAUZA]MKS MOS Karkonosze\n Jelenia Góra  
30Pomarańczarnia MUKS PoznańŁKS SMS Łódź  


kolejka
6 (4 listopada 2017 r.)

  
31Olimpia Wodzisław ŚląskiŁKS SMS Łódź  
32MKS MOS Karkonosze\n Jelenia GóraPomarańczarnia MUKS Poznań  
33Grot Mobilis Pabianice[PAUZA]  
34Lider SwarzędzMUKS Chrobry Basket Głuchołazy  
35UKS Basket SMS Aleksandrów
Łódzki
Tęcza Leszno  
36AZS Politechnika Korona KrakówAZS AJP II Gorzów Wlkp.  


kolejka
7 (11 listopada 2017 r.)

  
37AZS AJP II Gorzów Wlkp.Olimpia Wodzisław Śląski  
38Tęcza LesznoAZS Politechnika Korona Kraków  
39MUKS Chrobry Basket GłuchołazyUKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki  
40[PAUZA]Lider Swarzędz  
41Pomarańczarnia MUKS PoznańGrot Mobilis Pabianice  
42ŁKS SMS ŁódźMKS MOS Karkonosze\n Jelenia Góra  


kolejka
8 (18 listopada 2017 r.)

  
43Olimpia Wodzisław ŚląskiMKS MOS Karkonosze\n Jelenia Góra  
44Grot Mobilis PabianiceŁKS SMS Łódź  
45Lider SwarzędzPomarańczarnia MUKS Poznań  
46UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki[PAUZA]  
47AZS Politechnika Korona KrakówMUKS Chrobry Basket Głuchołazy  
48AZS AJP II Gorzów Wlkp.Tęcza Leszno  


kolejka
9 (25 listopada 2017 r.)

  
49Tęcza LesznoOlimpia Wodzisław Śląski  
50MUKS Chrobry Basket GłuchołazyAZS AJP II Gorzów Wlkp.  
51[PAUZA]AZS Politechnika Korona Kraków  
52Pomarańczarnia MUKS PoznańUKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki  
53ŁKS SMS ŁódźLider Swarzędz  
54MKS MOS Karkonosze\n Jelenia GóraGrot Mobilis Pabianice  


kolejka
10 (2 grudnia 2017 r.)

  
55Olimpia Wodzisław ŚląskiGrot Mobilis Pabianice  
56Lider SwarzędzMKS MOS Karkonosze\n Jelenia Góra  
57UKS Basket SMS Aleksandrów ŁódzkiŁKS SMS Łódź  
58AZS Politechnika Korona KrakówPomarańczarnia MUKS Poznań  
59AZS AJP II Gorzów Wlkp.[PAUZA]  
60Tęcza LesznoMUKS Chrobry Basket Głuchołazy  


kolejka
11 (9 grudnia 2017 r.)

  
61MUKS Chrobry Basket GłuchołazyOlimpia Wodzisław Śląski  
62[PAUZA]Tęcza Leszno  
63Pomarańczarnia MUKS PoznańAZS AJP II Gorzów Wlkp.  
64ŁKS SMS ŁódźAZS Politechnika Korona Kraków  
65MKS MOS Karkonosze\n Jelenia GóraUKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki  
66Grot Mobilis PabianiceLider Swarzędz  


kolejka
12 (16 grudnia 2017 r.)

  
67Olimpia Wodzisław ŚląskiLider Swarzędz  
68Grot Mobilis PabianiceUKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki  
69MKS MOS Karkonosze\n Jelenia GóraAZS Politechnika Korona Kraków  
70ŁKS SMS ŁódźAZS AJP II Gorzów Wlkp.  
71Pomarańczarnia MUKS PoznańTęcza Leszno  
72[PAUZA]MUKS Chrobry Basket Głuchołazy  


kolejka
13 (23 grudnia 2017 r., sobota) *

  
73[PAUZA]Olimpia Wodzisław Śląski  
74MUKS Chrobry Basket GłuchołazyPomarańczarnia MUKS Poznań  
75Tęcza LesznoŁKS SMS Łódź  
76AZS AJP II Gorzów Wlkp.MKS MOS Karkonosze\n Jelenia Góra  
77AZS Politechnika Korona KrakówGrot Mobilis Pabianice  
78UKS Basket SMS Aleksandrów ŁódzkiLider Swarzędz  


kolejka
14 (6 stycznia 2018 r.)

  
79Olimpia Wodzisław ŚląskiUKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki  
80Lider SwarzędzAZS Politechnika Korona Kraków  
81Grot Mobilis PabianiceAZS AJP II Gorzów Wlkp.  
82MKS MOS Karkonosze\n Jelenia GóraTęcza Leszno  
83ŁKS SMS ŁódźMUKS Chrobry Basket Głuchołazy  
84Pomarańczarnia MUKS Poznań[PAUZA]  


kolejka
15 (13 stycznia 2018 r.)

  
85Pomarańczarnia MUKS PoznańOlimpia Wodzisław Śląski  
86[PAUZA]ŁKS SMS Łódź  
87MUKS Chrobry Basket GłuchołazyMKS MOS Karkonosze\n Jelenia Góra  
88Tęcza LesznoGrot Mobilis Pabianice  
89AZS AJP II Gorzów Wlkp.Lider Swarzędz  
90AZS Politechnika Korona KrakówUKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki  


kolejka
16 (20 stycznia 2018 r.)

  
91Olimpia Wodzisław ŚląskiAZS Politechnika Korona Kraków  
92UKS Basket SMS Aleksandrów ŁódzkiAZS AJP II Gorzów Wlkp.  
93Lider SwarzędzTęcza Leszno  
94Grot Mobilis PabianiceMUKS Chrobry Basket Głuchołazy  
95MKS MOS Karkonosze\n Jelenia Góra[PAUZA]  
96ŁKS SMS ŁódźPomarańczarnia MUKS Poznań  


kolejka
17 (27 stycznia 2018 r., sobota ) termin obligatoryjny

  
97ŁKS SMS ŁódźOlimpia Wodzisław Śląski
 
98Pomarańczarnia MUKS PoznańMKS MOS Karkonosze\n Jelenia Góra  
99[PAUZA]Grot Mobilis Pabianice  
100MUKS Chrobry Basket GłuchołazyLider Swarzędz  
101Tęcza LesznoUKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki  
102AZS AJP II Gorzów Wlkp.AZS Politechnika Korona Kraków  


kolejka
18 (3 lutego 2018 r.)


 
103Olimpia Wodzisław ŚląskiAZS AJP II Gorzów Wlkp.  
104AZS Politechnika Korona KrakówTęcza Leszno  
105UKS Basket SMS Aleksandrów ŁódzkiMUKS Chrobry Basket Głuchołazy  
106Lider Swarzędz[PAUZA]  
107Grot Mobilis PabianicePomarańczarnia MUKS Poznań  
108MKS MOS Karkonosze\n Jelenia GóraŁKS SMS Łódź  


kolejka
19 (10 lutego 2018 r.)

  
109MKS MOS Karkonosze\n Jelenia GóraOlimpia Wodzisław Śląski  
110ŁKS SMS ŁódźGrot Mobilis Pabianice  
111Pomarańczarnia MUKS PoznańLider Swarzędz  
112[PAUZA]UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki  
113MUKS Chrobry Basket GłuchołazyAZS Politechnika Korona Kraków  
114Tęcza LesznoAZS AJP II Gorzów Wlkp.  


kolejka
20 (17 lutego 2018 r.)

  
115Olimpia Wodzisław ŚląskiTęcza Leszno  
116AZS AJP II Gorzów Wlkp.MUKS Chrobry Basket Głuchołazy  
117AZS Politechnika Korona Kraków[PAUZA]  
118UKS Basket SMS Aleksandrów ŁódzkiPomarańczarnia MUKS Poznań  
119Lider SwarzędzŁKS SMS Łódź  
120Grot Mobilis PabianiceMKS MOS Karkonosze\n Jelenia Góra  


kolejka
21 (24 lutego 2018 r.)


 
121Grot Mobilis PabianiceOlimpia Wodzisław Śląski  
122MKS MOS Karkonosze\n Jelenia GóraLider Swarzędz  
123ŁKS SMS ŁódźUKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki  
124Pomarańczarnia MUKS PoznańAZS Politechnika Korona Kraków  
125[PAUZA]AZS AJP II Gorzów Wlkp.  
126MUKS Chrobry Basket GłuchołazyTęcza Leszno  


kolejka
22 (4 marca 2018 r., niedziela), godz. 18, termin obligatoryjny


 
127Olimpia Wodzisław ŚląskiMUKS Chrobry Basket Głuchołazy  
128Tęcza Leszno[PAUZA]  
129AZS AJP II Gorzów Wlkp.Pomarańczarnia MUKS Poznań  
130AZS Politechnika Korona KrakówŁKS SMS Łódź
 
131UKS Basket SMS Aleksandrów ŁódzkiMKS MOS Karkonosze\n Jelenia Góra  
132Lider SwarzędzGrot Mobilis Pabianice  

*UWAGA!
Termin 23 grudnia - możliwość\n bezpłatnej zmiany terminu za porozumieniem obu klubów.

 
stat4u

Warning: fread(): Length parameter must be greater than 0 in /home/darrek/domeny/tecza/licznik/counter.php on line 15
Autor witryny i hosting strony www.dar-rek.pl
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego